ГРУПА – 1
ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ
М-це | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | Перлина Поділля Білогір’я | 8 | 7 | 0 | 1 | 36:13 | 21 |
2 | Лісівник Шепетівка | 8 | 6 | 0 | 2 | 22:9 | 18 |
3 | ФК Антоніни | 8 | 3 | 1 | 4 | 20:15 | 10 |
4 | Цукровик Старокостянтинів | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:19 | 10 |
5 | Іскра Теофіполь | 8 | 0 | 0 | 8 | 5:44 | 0 |
КАЛЕНДАР МАТЧІВ В ГРУПІ – 1:
1 тур | Рахунок | ||
19.07.2020 | Іскра Теофіполь | Цукровик Старокостянтинів | 0:6 |
18.07.2020 | Перлина Поділля Білогір’я | Лісівник Шепетівка | 3:1 |
2 тур | |||
25.07.2020 | ФК Антоніни | Лісівник Шепетівка | 1:3 |
25.07.2020 | Цукровик Старокостянтинів | Перлина Поділля Білогір’я | 2:3 |
3 тур | |||
01.08.2020 | Іскра Теофіполь | ФК Антоніни | 1:5 |
02.08.2020 | Лісівник Шепетівка | Цукровик Старокостянтинів | 0:1 |
4 тур | |||
08.08.2020 | ФК Антоніни | Цукровик Старокостянтинів | 4:1 |
08.08.2020 | Іскра Теофіполь | Перлина Поділля Білогір’я | 0:9 |
5 тур | |||
15.08.2020 | Перлина Поділля Білогір’я | ФК Антоніни | 3:0 |
15.08.2020 | Лісівник Шепетівка | Іскра Теофіполь | 4:0 |
2 КОЛО | |||
6 тур | |||
29.08.2020 | ФК Антоніни | Іскра Теофіполь | 6:0 |
20.09.2020 | Цукровик Старокостянтинів | Лісівник Шепетівка | 0:1 |
7 тур | |||
06.09.2020 | Перлина Поділля Білогір’я | Цукровик Старокостянтинів | 7:2 |
03.10.2020 | Лісівник Шепетівка | ФК Антоніни | 3:0 (тех.) |
8 тур | |||
26.09.2020 | Цукровик Старокостянтинів | Іскра Теофіполь | 4:2 |
13.09.2020 | Лісівник Шепетівка | Перлина Поділля Білогір’я | 5:3 |
9 тур | |||
13.09.2020 | Цукровик Старокостянтинів | ФК Антоніни | 1:1 |
19.09.2020 | Перлина Поділля Білогір’я | Іскра Теофіполь | 5:1 |
10 тур | |||
27.09.2020 | ФК Антоніни | Перлина Поділля Білогір’я | 2:3 |
05.09.2020 | Іскра Теофіполь | Лісівник Шепетівка | 1:5 |
ГРУПА – 2
ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ
М-це | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | ОТГ Стара Синява | 10 | 7 | 2 | 1 | 31:14 | 23 |
2 | Еліта Пасічна | 10 | 6 | 3 | 1 | 30:14 | 21 |
3 | Случ Красилів | 10 | 6 | 0 | 4 | 28:18 | 18 |
4 | Нива Летичів | 10 | 4 | 2 | 4 | 24:15 | 14 |
5 | Олімп Деражня | 10 | 2 | 1 | 7 | 12:22 | 7 |
6 | ФК Меджибіж | 10 | 1 | 0 | 9 | 15:57 | 3 |
КАЛЕНДАР МАТЧІВ В ГРУПІ – 2:
1 тур | Рахунок | ||
18.07.2020 | Олімп Деражня | Случ Красилів | 0:2 |
19.07.2020 | Еліта Пасічна | Нива Летичів | 1:1 |
18.07.2020 | ОТГ Стара Синява | ФК Меджибіж | 6:1 |
2 тур | |||
25.07.2020 | Случ Красилів | ФК Меджибіж | 3:0 (тех.) |
26.07.2020 | Олімп Деражня | Еліта Пасічна | 3:3 |
26.07.2020 | ОТГ Стара Синява | Нива Летичів | 2:1 |
3 тур | |||
22.08.2020 | ОТГ Стара Синява | Случ Красилів | 3:1 |
02.08.2020 | Олімп Деражня | Нива Летичів | 1:2 |
02.08.2020 | Еліта Пасічна | ФК Меджибіж | 8:1 |
4 тур | |||
09.08.2020 | Случ Красилів | Еліта Пасічна | 1:3 |
09.08.2020 | ФК Меджибіж | Нива Летичів | 0:8 |
08.08.2020 | ОТГ Стара Синява | Олімп Деражня | 4:1 |
5 тур | |||
15.08.2020 | Нива Летичів | Случ Красилів | 2:3 |
16.08.2020 | Еліта Пасічна | ОТГ Стара Синява | 1:1 |
14.08.2020 | ФК Меджибіж | Олімп Деражня | 0:3 |
2 КОЛО | |||
6 тур | |||
29.08.2020 | Случ Красилів | Олімп Деражня | 2:1 |
29.08.2020 | Нива Летичів | Еліта Пасічна | 0:3 (тех.)* |
29.08.2020 | ФК Меджибіж | ОТГ Стара Синява | 4:9 |
7 тур | |||
06.09.2020 | ФК Меджибіж | Случ Красилів | 4:10 |
06.09.2020 | Еліта Пасічна | Олімп Деражня | 1:2 |
06.09.2020 | Нива Летичів | ОТГ Стара Синява | 1:1 |
8 тур | |||
12.09.2020 | Случ Красилів | ОТГ Стара Синява | 1:2 |
12.09.2020 | Нива Летичів | Олімп Деражня | 3:1 |
12.09.2020 | ФК Меджибіж | Еліта Пасічна | 3:4 |
9 тур | |||
03.10.2020 | Еліта Пасічна | Случ Красилів | 3:2 |
20.09.2020 | Нива Летичів | ФК Меджибіж | 6:0 |
20.09.2020 | Олімп Деражня | ОТГ Стара Синява | 0:3 (тех.) |
10 тур | |||
26.09.2020 | Случ Красилів | Нива Летичів | 3:0 (тех.) |
26.09.2020 | ОТГ Стара Синява | Еліта Пасічна | 0:3 (тех.)** |
26.09.2020 | Олімп Деражня | ФК Меджибіж | 0:2 |
*Засіданням КДК анульювано результат матчу “Нива” Летичів – “Еліта” Пасічна (2:0) , команді “Нива” зараховано технічну поразку -:+ (0:3), а команді “Еліта” відповідно технічну перемогу +:- (3:0).
**Засіданням КДК анульювано результат матчу “ОТГ” Стара Синява – “Еліта” Пасічна (1:0) , команді “ОТГ” зараховано технічну поразку -:+ (0:3), а команді “Еліта” відповідно технічну перемогу +:- (3:0).
ГРУПА – 3
ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ
М-це | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | Агробізнес Нова Ушиця | 10 | 8 | 1 | 1 | 27:9 | 25 |
2 | ЛМД-Патріоти Деражня | 10 | 6 | 2 | 2 | 36:13 | 20 |
3 | Вікторія Городок | 10 | 5 | 2 | 3 | 21:16 | 17 |
4 | Сокіл Соколівка | 10 | 3 | 3 | 4 | 20:17 | 12 |
5 | Евеліна Ярмолинці | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:26 | 11 |
6 | Колос-ОТГ Дунаївці | 10 | 0 | 0 | 10 | 11:45 | 0 |
КАЛЕНДАР МАТЧІВ В ГРУПІ – 3:
1 тур | Рахунок | ||
19.07.2020 | Сокіл Соколівка | Колос-ОТГ Дунаївці | 5:1 |
19.07.2020 | Агробізнес Нова Ушиця | ЛМД-Патріоти Деражня | 1:1 |
18.07.2020 | Вікторія Городок | Евеліна Ярмолинці | 1:1 |
2 тур | |||
25.07.2020 | Сокіл Соколівка | Евеліна Ярмолинці | 1:1 |
26.07.2020 | ЛМД-Патріоти Деражня | Вікторія Городок | 4:0 |
26.07.2020 | Агробізнес Нова Ушиця | Колос-ОТГ Дунаївці | 5:1 |
3 тур | |||
01.08.2020 | Агробізнес Нова Ушиця | Сокіл Соколівка | 1:2 |
01.08.2020 | Вікторія Городок | Колос-ОТГ Дунаївці | 3:1 |
02.08.2020 | Евеліна Ярмолинці | ЛМД-Патріоти Деражня | 1:6 |
4 тур | |||
09.08.2020 | Сокіл Соколівка | ЛМД-Патріоти Деражня | 2:2 |
08.08.2020 | Евеліна Ярмолинці | Колос-ОТГ Дунаївці | 3:2 |
09.08.2020 | Агробізнес Нова Ушиця | Вікторія Городок | 3:2 |
5 тур | |||
15.08.2020 | Вікторія Городок | Сокіл Соколівка | 2:1 |
16.08.2020 | Евеліна Ярмолинці | Агробізнес Нова Ушиця | 0:4 |
16.08.2020 | ЛМД-Патріоти Деражня | Колос-ОТГ Дунаївці | 9:0 |
2 КОЛО | |||
6 тур | |||
25.09.2020 | Колос-ОТГ Дунаївці | Сокіл Соколівка | 1:5 |
30.08.2020 | ЛМД-Патріоти Деражня | Агробізнес Нова Ушиця | 1:2 |
30.08.2020 | Евеліна Ярмолинці | Вікторія Городок | 0:4 |
7 тур | |||
05.09.2020 | Евеліна Ярмолинці | Сокіл Соколівка | 2:1 |
05.09.2020 | Вікторія Городок | ЛМД-Патріоти Деражня | 4:1 |
05.09.2020 | Колос-ОТГ Дунаївці | Агробізнес Нова Ушиця | 0:3 |
8 тур | |||
13.09.2020 | Сокіл Соколівка | Агробізнес Нова Ушиця | 2:3 |
13.09.2020 | Колос-ОТГ Дунаївці | Вікторія Городок | 2:3 |
13.09.2020 | ЛМД-Патріоти Деражня | Евеліна Ярмолинці | 3:0 (тех.) |
9 тур | |||
19.09.2020 | ЛМД-Патріоти Деражня | Сокіл Соколівка | 3:0 (тех.) |
19.09.2020 | Колос-ОТГ Дунаївці | Евеліна Ярмолинці | 1:3 |
19.09.2020 | Вікторія Городок | Агробізнес Нова Ушиця | 1:2 |
10 тур | |||
27.09.2020 | Сокіл Соколівка | Вікторія Городок | 1:1 |
27.09.2020 | Агробізнес Нова Ушиця | Евеліна Ярмолинці | 3:0 (тех.) |
27.09.2020 | Колос-ОТГ Дунаївці | ЛМД-Патріоти Деражня | 3:6 |
ФІНАЛЬНА ГРУПА
ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ:
М-це | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | Агробізнес Нова Ушиця | 5 | 4 | 1 | 0 | 14:3 | 13 |
2 | ОТГ Стара Синява | 5 | 3 | 1 | 1 | 13:8 | 10 |
3 | Перлина Поділля Білогір’я | 5 | 2 | 2 | 1 | 11:8 | 8 |
4 | Лісівник Шепетівка | 5 | 2 | 0 | 3 | 12:14 | 6 |
5 | ЛМД-Патріоти Деражня | 5 | 1 | 1 | 3 | 9:16 | 4 |
6 | Еліта Пасічна | 5 | 0 | 1 | 4 | 5:15 | 1 |
КАЛЕНДАР МАТЧІВ ФІНАЛЬНОЇ ГРУПИ:
1 тур | Рахунок | ||
10.10.2020 | Еліта | Агробізнес | 1:1 |
10.10.2020 | Лісівник | ЛМД-Патріоти | 5:3 |
10.10.2020 | Перлина Поділля | ОТГ | 2:2 |
2 тур | |||
18.10.2020 | Агробізнес | ОТГ | 4:0 |
17.10.2020 | ЛМД-Патріоти | Перлина Поділля | 2:2 |
17.10.2020 | Еліта | Лісівник | 2:5 |
3 тур | |||
01.11.2020 | Лісівник | Агробізнес | 1:3 |
31.10.2020 | Перлина Поділля | Еліта | 3:2 |
01.11.2020 | ОТГ | ЛМД-Патріоти | 5:1 |
4 тур | |||
08.11.2020 | Агробізнес | ЛМД-Патріоти | 4:0 |
08.11.2020 | Еліта | ОТГ | 0:3 |
08.11.2020 | Лісівник | Перлина Поділля | 0:3 |
5 тур | |||
15.11.2020 | Перлина Поділля | Агробізнес | 1:2* |
15.11.2020 | ОТГ | Лісівник | 3:1 |
15.11.2020 | ЛМД-Патріоти | Еліта | 3:0 |
* Результат матчу “Перлина Поділля” – “Агробізнес” (1:1) анульовано КДК, в матчі переграванні зафіксовано рахунок – 1:2.