ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
Місце |
Команда | І | В | Н | П | М’ячі |
О |
1 |
“Колос” Полонне |
20 |
18 |
1 |
1 |
71:11 |
55 |
2 |
“Случ”Красилів |
20 |
12 |
3 |
5 |
44:19 |
39 |
3 |
ФК “Антоніни” |
20 |
12 |
3 |
5 |
41:14 |
39 |
4 |
“Іскра” Теофіполь |
20 |
11 |
4 |
5 |
52:19 |
37 |
5 |
“Енергетик-ХАЕС” Нетішин |
20 |
11 |
4 |
5 |
46:22 |
37 |
6 |
“Оболонь-Чемерівці” Чемерівці |
20 |
9 |
5 |
6 |
47:29 |
32 |
7 |
“Поділля” Хмельницький |
20 |
9 |
3 |
8 |
36:26 |
30 |
8 |
“Перлина Поділля” Білогір’я |
20 |
7 |
3 |
10 |
26:41 |
24 |
9 |
ФК “Жищинці” |
20 |
5 |
1 |
14 |
21:52 |
16 |
10 |
“Вікторія” Городок |
20 |
1 |
1 |
18 |
14:103 |
4 |
11 |
ФК “Дунаївці” |
20 |
1 |
0 |
19 |
5:67 |
3 |
12 |
“Олімп” Деражня |
– |
– |
– |
– |
-:- |
– |
КАЛЕНДАР МАТЧІВ
1 коло |
|||
Дата |
Матчі |
Результат |
|
1 тур |
|||
29.04.2023 |
1. Іскра Теофіполь | – Олімп Деражня |
5:0 ** |
29.04.2023 |
3. ФК Антоніни | – Енергетик-ХАЕС Нетішин |
1:0 |
29.04.2023 |
4. Случ Красилів | – ФК Жищинці |
4:0 |
29.04.2023 |
5. Перлина Поділля Білогір’я | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці |
2:2 |
29.04.2023 |
6. Поділля Хмельницький | – ФК Дунаївці |
3:0 |
03.05.2023 |
2. Колос Полонне | – Вікторія Городок |
5:1 |
2 тур |
|||
06.05.2023 |
7. Олімп Деражня | – ФК Дунаївці |
1:2 ** |
06.05.2023 |
8. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Поділля Хмельницький |
0:3 |
06.05.2023 |
9. ФК Жищинці | – Перлина Поділля Білогір’я |
2:0 |
06.05.2023 |
10. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Случ Красилів |
1:3 |
06.05.2023 |
11. Вікторія Городок | – ФК Антоніни |
0:5 |
10.05.2023 |
12. Іскра Теофіполь | – Колос Полонне |
1:2 |
|
3 тур |
||
17.05.2023 |
13. Колос Полонне | – Олімп Деражня |
8:0 ** |
17.05.2023 |
14. ФК Антоніни | – Іскра Теофіполь |
1:1 |
13.05.2023 |
15. Случ Красилів | – Вікторія Городок |
7:0 |
13.05.2023 |
16. Перлина Поділля Білогір’я | – Енергетик-ХАЕС Нетішин |
0:1 |
13.05.2023 |
17. Поділля Хмельницький | – ФК Жищинці |
3:0 |
13.05.2023 |
18. ФК Дунаївці | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці |
0:2 |
|
4 тур |
||
20.05.2023 |
19. Олімп Деражня | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці |
2:6 ** |
20.05.2023 |
20. ФК Жищинці | – ФК Дунаївці |
1:0 |
07.06.2023 |
21. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Поділля Хмельницький |
2:2 |
20.05.2023 |
22. Вікторія Городок | – Перлина Поділля Білогір’я |
1:4 |
20.05.2023 |
23. Іскра Теофіполь | – Случ Красилів |
1:3 |
24.05.2023 |
24. Колос Полонне | – ФК Антоніни |
3:2 |
|
5 тур |
||
27.05.2023 |
25. ФК Антоніни | – Олімп Деражня |
5:1 ** |
27.05.2023 |
26. Случ Красилів | – Колос Полонне |
0:3 |
27.05.2023 |
27. Перлина Поділля Білогір’я | – Іскра Теофіполь |
1:3 |
15.06.2023 |
28. Поділля Хмельницький | – Вікторія Городок |
8:0 |
15.07.2023 |
29. ФК Дунаївці | – Енергетик-ХАЕС Нетішин |
0:5 |
27.05.2023 |
30. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – ФК Жищинці |
1:0 |
|
6 тур |
||
03.06.2023 |
31. Олімп Деражня | – ФК Жищинці |
1:2 ** |
03.06.2023 |
32. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці |
4:2 |
03.06.2023 |
33. Вікторія Городок | – ФК Дунаївці |
1:4 |
05.07.2023 |
34. Іскра Теофіполь | – Поділля Хмельницький |
0:5 |
07.07.2023 |
35. Колос Полонне | – Перлина Поділля Білогір’я |
10:0 |
03.06.2023 |
36. ФК Антоніни | – Случ Красилів |
0:2 |
|
7 тур |
||
10.06.2023 |
37. Случ Красилів | – Олімп Деражня |
+:- ** |
10.06.2023 |
38. Перлина Поділля Білогір’я | – ФК Антоніни |
0:3 |
15.06.2023 |
39. Поділля Хмельницький | – Колос Полонне |
0:2 |
10.06.2023 |
40. ФК Дунаївці | – Іскра Теофіполь |
0:7 |
10.06.2023 |
41. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Вікторія Городок |
15:1 |
10.06.2023 |
42. ФК Жищинці | – Енергетик-ХАЕС Нетішин |
1:3 |
|
8 тур |
||
17.06.2023 |
43. Олімп Деражня | – Енергетик-ХАЕС Нетішин |
0:10 ** |
17.06.2023 |
44. Вікторія Городок | – ФК Жищинці |
0:3 |
17.06.2023 |
45. Іскра Теофіполь | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці |
3:0 |
17.06.2023 |
46. Колос Полонне | – ФК Дунаївці |
5:1 |
17.06.2023 |
47. ФК Антоніни | – Поділля Хмельницький |
0:2 |
17.06.2023 |
48. Случ Красилів | – Перлина Поділля Білогір’я |
3:1 |
|
9 тур |
||
24.06.2023 |
49. Перлина Поділля Білогір’я | – Олімп Деражня |
10:0 ** |
24.06.2023 |
50. Поділля Хмельницький | – Случ Красилів |
1:2 |
24.06.2023 |
51. ФК Дунаївці | – ФК Антоніни |
0:6 |
24.06.2023 |
52. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Колос Полонне |
2:1 |
24.06.2023 |
53. ФК Жищинці | – Іскра Теофіполь |
0:5 |
24.06.2023 |
54. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Вікторія Городок |
+:- (3:0)* |
|
10 тур |
||
01.07.2023 |
55. Олімп Деражня | – Вікторія Городок |
4:0 ** |
01.07.2023 |
56. Іскра Теофіполь | – Енергетик-ХАЕС Нетішин |
2:2 |
01.07.2023 |
57. Колос Полонне | – ФК Жищинці |
5:0 |
01.07.2023 |
58. ФК Антоніни | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці |
1:1 |
01.07.2023 |
59. Случ Красилів | – ФК Дунаївці |
4:0 |
01.07.2023 |
60. Поділля Хмельницький | – Перлина Поділля Білогір’я |
1:2 |
|
11 тур |
||
08.07.2023 |
61. Поділля Хмельницький | – Олімп Деражня |
12:0 ** |
08.07.2023 |
62. ФК Дунаївці | – Перлина Поділля Білогір’я |
0:3 *** |
08.07.2023 |
63. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Случ Красилів |
1:1 |
08.07.2023 |
64. ФК Жищинці | – ФК Антоніни |
0:2 |
08.07.2023 |
65. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Колос Полонне |
0:2 |
08.07.2023 |
66. Вікторія Городок | – Іскра Теофіполь |
1:6 |
2 коло |
|||
67. ФК Дунаївці | – Поділля Хмельницький |
0:3 **** |
|
83. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – ФК Дунаївці |
3:0 **** |
|
88. ФК Дунаївці | – ФК Жищинці |
0:3 **** |
|
95. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – ФК Дунаївці |
3:0 **** |
|
101. ФК Дунаївці | – Вікторія Городок |
0:3 **** |
|
107. Іскра Теофіполь | – ФК Дунаївці |
3:0 **** |
|
113. ФК Дунаївці | – Колос Полонне |
0:3 **** |
|
119. ФК Антоніни | – ФК Дунаївці |
3:0 **** |
|
120. ФК Дунаївці | – Случ Красилів |
0:3 **** |
|
121. Перлина Поділля Білогір’я | – ФК Дунаївці |
3:0 **** |
|
|
12 тур |
||
19.08.2023 |
68. Поділля Хмельницький | – Іскра Теофіполь |
0:2 |
16.08.2023 |
69. Вікторія Городок | – Колос Полонне |
0:8 |
19.08.2023 |
70. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – ФК Антоніни |
1:0 |
19.08.2023 |
71. ФК Жищинці | – Случ Красилів |
1:4 |
19.08.2023 |
72. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Перлина Поділля Білогір’я |
3:0 |
|
13 тур |
||
30.08.2023 |
73. Колос Полонне | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці | 3:1 |
26.08.2023 |
74. Перлина Поділля Білогір’я | – ФК Жищинці | 3:2 |
26.08.2023 |
75. Случ Красилів | – Енергетик-ХАЕС Нетішин | 0:1 |
26.08.2023 |
76. Поділля Хмельницький | – ФК Антоніни | 0:1 |
26.08.2023 |
77. Іскра Теофіполь | – Вікторія Городок | 7:0 |
|
14 тур |
||
11.10.2023 |
78. Колос Полонне | – Енергетик-ХАЕС Нетішин | 3:3 |
02.09.2023 |
79. ФК Жищинці | – Поділля Хмельницький | 1:1 |
02.09.2023 |
80. Вікторія Городок | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці | 0:3 |
02.09.2023 |
81. Іскра Теофіполь | – Перлина Поділля Білогір’я | 2:0 |
02.09.2023 |
82. Случ Красилів | – ФК Антоніни | 0:2 |
|
15 тур |
||
13.09.2023 |
84. ФК Жищинці | – Колос Полонне | 0:5 |
09.09.2023 |
85. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Енергетик-ХАЕС Нетішин | 2:3 |
09.09.2023 |
86. Перлина Поділля Білогір’я | – Поділля Хмельницький | 0:0 |
09.09.2023 |
87. Вікторія Городок | – Случ Красилів | 2:2 |
11.10.2023 |
88. Іскра Теофіполь | – ФК Антоніни | 0:3 |
|
16 тур |
||
16.09.2023 |
90. ФК Антоніни | – Колос Полонне | 0:1 |
16.09.2023 |
91. Случ Красилів | – Іскра Теофіполь | 2:0 |
16.09.2023 |
92. Перлина Поділля Білогір’я | – Вікторія Городок | 5:2 |
16.09.2023 |
93. Поділля Хмельницький | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці | 1:3 |
16.09.2023 |
94. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – ФК Жищинці | 6:0 |
|
17 тур |
||
27.09.2023 |
96. Колос Полонне | – Іскра Теофіполь | +:- (3:0)* |
23.09.2023 |
97. ФК Антоніни | – Вікторія Городок | +:- (3:0)* |
23.09.2023 |
98. Случ Красилів | – Поділля Хмельницький | 1:3 |
23.09.2023 |
99. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Перлина Поділля Білогір’я | 1:2 |
23.09.2023 |
100. ФК Жищинці | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці | 0:3 |
|
18 тур |
||
08.11.2023 |
102. Колос Полонне | – Поділля Хмельницький |
3:0 |
30.09.2023 |
103. Вікторія Городок | – Енергетик-ХАЕС Нетішин | 0:6 |
30.09.2023 |
104. Іскра Теофіполь | – ФК Жищинці | +:- (3:0)* |
30.09.2023 |
105. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – ФК Антоніни | 2:2 |
30.09.2023 |
106. Перлина Поділля Білогір’я | – Случ Красилів | 0:0 |
|
19 тур |
||
20.09.2023 |
108. Перлина Поділля Білогір’я | – Колос Полонне | 0:2 |
07.10.2023 |
109. Случ Красилів | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці | 3:0 |
07.10.2023 |
110. ФК Антоніни | – ФК Жищинці | 3:1 |
07.10.2023 |
111. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Іскра Теофіполь | 0:0 |
07.10.2023 |
112. Вікторія Городок | – Поділля Хмельницький | 1:3 |
20 тур |
|||
14.10.2023 |
114. Колос Полонне | – Случ Красилів | 2:0 |
14.10.2023 |
115. ФК Антоніни | – Перлина Поділля Білогір’я | +:- (3:0)* |
14.10.2023 |
116. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Іскра Теофіполь | 1:1 |
14.10.2023 |
117. ФК Жищинці | – Вікторія Городок | 6:1 |
14.10.2023 |
118. Поділля Хмельницький | – Енергетик-ХАЕС Нетішин | 2:1 |
* Технічний результат (неявка).
** Команда Олімп Деражня знялась не зігравши 50% матчів, тож результати матчів за її участю анульовано.
*** Рахунок матчу ФК Дунаївці – Перлина Поділля 3:2 анульовано КДК. Технічна перемога гостей.
-:+ (+:-) Команда ФК Дунаївці знялась після 1 кола. У матчах 2 кола їй зараховано технічні поразки (0:3), а суперникам відповідно технічні перемоги (3:0).
«Срібний» матч |
|||
21.10.2023 | 122. Случ Красилів | – ФК Антоніни | 0:0 (6:5 – пен.) |