Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед ветеранів – 2021
1 коло
Номер | Коло | Тур | Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
1 | 1 | 1 | 29.05.2021 | Папірник (Понінка) | 2:0 | Темп (Шепетівка) |
2 | 1 | 1 | 29.05.2021 | Іскра (Теофіполь) | 0:1 | Агробізнес (Нова Ушиця) |
3 | 1 | 1 | 04.07.2021 | Агробізнес (Волочиськ) | 3:2 | Конфермат (Хмельницький) |
4 | 1 | 2 | 06.06.2021 | Темп (Шепетівка) | 1:2 | Конфермат (Хмельницький) |
5 | 1 | 2 | 05.06.2021 | Агробізнес (Волочиськ) | 2:1 | Агробізнес (Нова Ушиця) |
6 | 1 | 2 | 10.06.2021 | Папірник (Понінка) | 4:0 | Іскра (Теофіполь) |
7 | 1 | 3 | 12.06.2021 | Темп (Шепетівка) | 0:0 | Іскра (Теофіполь) |
8 | 1 | 3 | 10.07.2021 | Агробізнес (Волочиськ) | 1:0 | Папірник (Понінка) |
9 | 1 | 3 | 13.06.2021 | Конфермат (Хмельницький) | 4:0 | Агробізнес (Нова Ушиця) |
10 | 1 | 4 | 19.06.2021 | Темп (Шепетівка) | 3:4 | Агробізнес (Нова Ушиця) |
11 | 1 | 4 | 18.06.2021 | Папірник (Понінка) | 0:1 | Конфермат (Хмельницький) |
12 | 1 | 4 | 20.06.2021 | Іскра (Теофіполь) | 2:4 | Агробізнес (Волочиськ) |
13 | 1 | 5 | 27.06.2021 | Агробізнес (Волочиськ) | 3:0 | Темп (Шепетівка) |
14 | 1 | 5 | 09.07.2021 | Конфермат (Хмельницький) | 3:0 | Іскра (Теофіполь) |
15 | 1 | 5 | 27.06.2021 | Агробізнес (Нова Ушиця) | 2:2 | Папірник (Понінка) |
2 коло
Номер | Коло | Тур | Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
16 | 2 | 6 | 15.08.2021 | Темп (Шепетівка) | 0:3 | Агробізнес (Волочиськ) |
17 | 2 | 6 | 15.08.2021 | Іскра (Теофіполь) | 1:7 | Конфермат (Хмельницький) |
18 | 2 | 6 | 01.09.2021 | Папірник (Понінка) | 1:0 | Агробізнес (Нова Ушиця) |
19 | 2 | 7 | 22.08.2021 | Агробізнес (Нова Ушиця) | 2:0 | Темп (Шепетівка) |
20 | 2 | 7 | 12.09.2021 | Конфермат (Хмельницький) | 1:3 | Папірник (Понінка) |
21 | 2 | 7 | 02.09.2021 | Агробізнес (Волочиськ) | 4:0 | Іскра (Теофіполь) |
22 | 2 | 8 | 29.08.2021 | Іскра (Теофіполь) | 3:5 | Темп (Шепетівка) |
23 | 2 | 8 | 24.09.2021 | Папірник (Понінка) | 1:3 | Агробізнес (Волочиськ) |
24 | 2 | 8 | 29.08.2021 | Агробізнес (Нова Ушиця) | 2:1 | Конфермат (Хмельницький) |
25 | 2 | 9 | 05.09.2021 | Конфермат (Хмельницький) | 3:0 | Темп (Шепетівка) |
26 | 2 | 9 | 05.09.2021 | Агробізнес (Нова Ушиця) | 1:1 | Агробізнес (Волочиськ) |
27 | 2 | 9 | 01.10.2021 | Іскра (Теофіполь) | 1:4 | Папірник (Понінка) |
28 | 2 | 10 | 18.09.2021 | Темп (Шепетівка) | 2:2 | Папірник (Понінка) |
29 | 2 | 10 | 12.09.2021 | Агробізнес (Нова Ушиця) | 1:0 | Іскра (Теофіполь) |
30 | 2 | 10 | 02.10.2021 | Конфермат (Хмельницький) | 2:2 | Агробізнес (Волочиськ) |
*Всі матчі за замовчуванням проставлено у базові дні (неділя), не пізніше ніж за п’ять днів до базової дати – матч може бути зміщений на день раніше (субота).
ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ:
М-це | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | “Агробізнес” Волочиськ | 10 | 8 | 2 | 0 | 26:9 | 26 |
2 | “Конфермат” Хмельницький | 10 | 6 | 1 | 3 | 26:12 | 19 |
3 | “Папірник” Понінка | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:11 | 17 |
4 | “Агробізнес” Нова Ушиця | 10 | 5 | 2 | 3 | 14:14 | 17 |
5 | “Темп” Шепетівка | 10 | 1 | 2 | 7 | 11:24 | 5 |
6 | “Іскра” Теофіполь | 10 | 0 | 1 | 9 | 7:33 | 1 |