ДЮФЛ Хмельницької області – 2023.
Потихеньку набираємо оберти. Відбулись чергові поєдинки у вікових категоріях U-11 та U-12.
U-11 ДЮСШ-2 Спортлідер Кам’янець-Подільський – ДЮСШ-2 Форвард Кам’янець-Подільський 4:5
U-11 Новатор Хмельницький – Поділля Хмельницький 4:1
U-11 Спорт-Лідер Дунаївці – ДЮСШ-2 Спортлідер Кам’янець-Подільський 0:2
U-11 Новатор-2 Хмельницький – ДЮСШ Білогір’я 0:1
U-11 ДЮСШ Ізяслав – ДЮСШ Антоніни 9:0
U-11 ДЮСШ-1 Хмельницький – ДЮСШ Теофіполь 8:0
ДЮФЛ ХО-2023 U-11, Група-1 | |||||||
Місце | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | Новатор Хмельницький | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
2 | ДЮСШ-2 Форвард Кам’янець-Подільський | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:4 | 3 |
3 | ДЮСШ-2 Спортлідер Кам’янець-Подільський | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:5 | 3 |
4 | ДЮСШ-1 2 Хмельницький | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5 | М-Мрія Хмельницький | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 | Спорт-Лідер Дунаївці | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
7 | Поділля Хмельницький | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
8 | ДЮСШ Дунаївці | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
ДЮФЛ ХО-2023 U-11, Група-2 | |||||||
Місце | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | ДЮСШ Ізяслав | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:0 | 6 |
2 | ДЮСШ Білогір’я | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
3 | ДЮСШ-1 Хмельницький | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | 3 |
4 | Новатор-2 Хмельницький | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
5 | М-Мрія Хмельницький | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6 | ДЮСШ Антоніни | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:11 | 0 |
7 | ДЮСШ Теофіполь | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | 0 |
U-12 Новатор Хмельницький – ФШ Профібол Хмельницький 0:1
U-12 Фортеця Кам’янець-Подільський – Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ 1:0
U-12 ДЮСШ Городок – М-Мрія Хмельницький 0:8
U-12 ДЮСШ-1 Хмельницький – Поділля Хмельницький 8:1
ДЮФЛ ХО-2023 U-12 | |||||||
Місце | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | М-Мрія Хмельницький | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:1 | 6 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельницький | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:1 | 6 |
3 | Фортеця Кам’янець-Подільський | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
4 | ДЮСШ Славута | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
5 | Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
6 | ФШ Профібол Хмельницький | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
7 | ДЮСШ Красилів | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8 | Новатор Хмельницький | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
9 | Новатор Хмельницький | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
10 | ДЮСШ Городок | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:13 | 0 |