1 тур |
||
29.04.2023 |
||
1. Іскра Теофіполь | – Олімп Деражня | |
3. ФК Антоніни | – Енергетик-ХАЕС Нетішин | |
4. Случ Красилів | – ФК Жищинці | |
5. Перлина Поділля Білогір’я | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці | |
6. Поділля Хмельницький | – ФК Дунаївці | |
03.05.2023 |
||
2. Колос Полонне | – Вікторія Городок | |
2 тур |
||
06.05.2023 |
||
7. Олімп Деражня | – ФК Дунаївці | |
8. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Поділля Хмельницький | |
9. ФК Жищинці | – Перлина Поділля Білогір’я | |
10. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Случ Красилів | |
11. Вікторія Городок | – ФК Антоніни | |
10.05.2023 |
||
12. Іскра Теофіполь | – Колос Полонне | |
3 тур |
||
17.05.2023 |
||
13. Колос Полонне | – Олімп Деражня | |
13.05.2023 |
||
14. ФК Антоніни | – Іскра Теофіполь | |
15. Случ Красилів | – Вікторія Городок | |
16. Перлина Поділля Білогір’я | – Енергетик-ХАЕС Нетішин | |
17. Поділля Хмельницький | – ФК Жищинці | |
18. ФК Дунаївці | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці | |
4 тур |
||
20.05.2023 |
||
19. Олімп Деражня | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці | |
20. ФК Жищинці | – ФК Дунаївці | |
21. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Поділля Хмельницький | |
22. Вікторія Городок | – Перлина Поділля Білогір’я | |
23. Іскра Теофіполь | – Случ Красилів | |
24.05.2023 |
||
24. Колос Полонне | – ФК Антоніни | |
5 тур |
||
27.05.2023 |
||
25. ФК Антоніни | – Олімп Деражня | |
26. Случ Красилів | – Колос Полонне | |
27. Перлина Поділля Білогір’я | – Іскра Теофіполь | |
28. Поділля Хмельницький | – Вікторія Городок | |
29. ФК Дунаївці | – Енергетик-ХАЕС Нетішин | |
30. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – ФК Жищинці | |
6 тур |
||
03.06.2023 |
||
31. Олімп Деражня | – ФК Жищинці | |
32. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці | |
33. Вікторія Городок | – ФК Дунаївці | |
34. Іскра Теофіполь | – Поділля Хмельницький | |
35. Колос Полонне | – Перлина Поділля Білогір’я | |
36. ФК Антоніни | – Случ Красилів |
7 тур |
|
10.06.2023 |
|
37. Случ Красилів | – Олімп Деражня |
38. Перлина Поділля Білогір’я | – ФК Антоніни |
39. Поділля Хмельницький | – Колос Полонне |
40. ФК Дунаївці | – Іскра Теофіполь |
41. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Вікторія Городок |
42. ФК Жищинці | – Енергетик-ХАЕС Нетішин |
8 тур |
|
17.06.2023 |
|
43. Олімп Деражня | – Енергетик-ХАЕС Нетішин |
44. Вікторія Городок | – ФК Жищинці |
45. Іскра Теофіполь | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці |
46. Колос Полонне | – ФК Дунаївці |
47. ФК Антоніни | – Поділля Хмельницький |
48. Случ Красилів | – Перлина Поділля Білогір’я |
9 тур |
|
24.06.2023 |
|
49. Перлина Поділля Білогір’я | – Олімп Деражня |
50. Поділля Хмельницький | – Случ Красилів |
51. ФК Дунаївці | – ФК Антоніни |
52. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Колос Полонне |
53. ФК Жищинці | – Іскра Теофіполь |
54. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Вікторія Городок |
10 тур |
|
01.07.2023 |
|
55. Олімп Деражня | – Вікторія Городок |
56. Іскра Теофіполь | – Енергетик-ХАЕС Нетішин |
57. Колос Полонне | – ФК Жищинці |
58. ФК Антоніни | – Оболонь-Чемерівці Чемерівці |
59. Случ Красилів | – ФК Дунаївці |
60. Перлина Поділля Білогір’я | – Поділля Хмельницький |
11 тур | |
08.07.2023 | |
61. Поділля Хмельницький | – Олімп Деражня |
62. ФК Дунаївці | – Перлина Поділля Білогір’я |
63. Оболонь-Чемерівці Чемерівці | – Случ Красилів |
64. ФК Жищинці | – ФК Антоніни |
65. Енергетик-ХАЕС Нетішин | – Колос Полонне |
66. Вікторія Городок | – Іскра Теофіполь |
* Дати матчів за участю команди Колос Полонне починаючи з 5-го туру стоять базові, оскільки ще не має календаря змагань другого етапу Аматорського чемпіонату України сезону 2022/2023.