“Агробізнес” Нова Ушиця – Чемпіон, ОТГ Стара Синява – срібний призер, “Перлина Поділля” Білогір’я – бронзовий призер Хмельницької області з футболу 2020.
В завершальній грі чемпіонату вирішувалась доля розподілу всіх медалей. “Агробізнес” для здобуття “золота” чемпіонату влаштовула нічия, “Перлині Поділля” потрібна була лише перемога, аби зійти на найвищий щабель турніру. ОТГ з Старої Синяви лише міг спостерігати осторонь, адже вже влинути на розподіл не міг, а в залежності від підсумку цієї гри міг опинитись як на 2-му так і на 3-му місці.
В підсумку новоушицька команда здобула перемогу, забивши два голи ще в першому таймі, білогірці під завершення гри один м’яч сквитали, але цього було замало.
Технічні дані матчу:
“Перлина Поділля” Білогір’я – “Агробізнес” Нова Ушиця 1:2 (0:2)
Бригада арбітрів: А.Папірович, А.Літницький, А.Петров. Спостерігач арбітражу: І.Хіблін.
“Перлина Поділля”: Слобоженюк, Безвещук, Грицик, Дияк, Євсєєв (Успенський, 68), Моночков, Олянчук, Самсонюк (Возницький, 46), Тітарчук, Тринадцятко, Яровий (Мотлюк, 83).
“Агробізнес”: Дрожжа, Вараниця, Гребенюк, Нгаха Колінс, Степанюк (Желнов, 81), Новіцький, Наталюк, Папроцький, Столярчук, Суховерко, В.Цимбалюк (Гарнець, 51).
Голи: Безвещук (80) – Нгаха Колінс (6), Столярчук (21).
На 21 хв. Столярчук не реалізував пенальті.
Попередження: Слобоженюк (20), Євсєєв (65) – Наталюк (62).
ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
№ |
Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М |
О |
1 |
Агробізнес (Нова Ушиця) |
5 |
4 | 1 | 0 | 14:3 |
13 |
2 |
ОТГ Стара Синява (Стара Синява) |
5 |
3 | 1 | 1 | 13:8 |
10 |
3 |
Перлина Поділля (Білогір’я) |
5 |
2 | 2 | 1 | 11:8 |
8 |
4 |
Лісівник (Шепетівка) |
5 |
2 | 0 | 3 | 12:14 |
6 |
5 |
ЛМД-Патріоти (Деражня) |
5 |
1 | 1 | 3 | 9:16 |
4 |
6 |
Еліта (Пасічна) |
5 |
0 | 1 | 4 | 5:15 |
1 |
Кращим бомбардиром чемпіонату став Андрій Наконечний (“ЛМД-Патріоти”), на рахунку який у 12 матчах забив 15 м’ячів.
СПИСОК КРАЩИХ БОМБАРДИРІВ СЕЗОНУ 2020
№ | Гравець | Команда | Ігор | Голи | з пенальті |
1 | Наконечний Андрій | ЛМД-Патріоти (Деражня) | 12 | 15 | 1 |
2 | Яровий Сергій | Перлина Поділля (Білогір’я) | 11 | 12 | 2 |
3 | Девлиш Володимир | ОТГ Стара Синява | 10 | 10 | |
4 | Мельніков Володимир | ОТГ Стара Синява | 10 | 10 | |
5 | Майдачевський Володимир | Лісівник (Шепетівка) | 10 | 9 | 3 |
6 | Тітарчук Дмитро | Перлина Поділля (Білогір’я) | 13 | 9 | 2 |
7 | Похила Юрій | Нива (Летичів) | 8 | 8 | |
8 | Безвещук Вадим | Перлина Поділля (Білогір’я) | 13 | 8 | |
9 | Зубик Святослав | Вікторія (Городок) | 7 | 7 | |
10 | Ситарук Сергій | Лісівник (Шепетівка) | 11 | 7 | 1 |