16–17 травня у Чернівцях відбувся другий з’їзний раунд чемпіонату Першої ліги України з ампфутболу.
Емоційним і непростим видався цей ігровий вікенд для «Подільських Вовків». Команда пройшла через розчарування, боротьбу, важливу перемогу та напружені поєдинки, які вкотре підтвердили характер хмельничан.
Перший матч проти «Дніпро Честь» завершився поразкою — 0:4. Гра була важкою: багато боротьби, жорстких єдиноборств і прикрих помилок, які вплинули на підсумковий результат. Не все вдалося реалізувати так, як планували «Вовки», однак навіть такі матчі стають важливим досвідом і загартовують команду.
Та найголовніше — реакція після невдачі. Уже в другому поєдинку дня проти «СІЧ» (Запоріжжя) «Подільські Вовки» продемонстрували характер, дисципліну та бажання боротися до фінального свистка. Підсумок — впевнена перемога з рахунком 2:0.
Другий день з’їзного раунду також подарував непрості випробування. У матчі проти господарів туру — команди «Сталь Буковина» — хмельничани поступилися мінімально, 0:1. Поєдинок був рівним і напруженим до останніх хвилин, однак власні моменти реалізувати не вдалося, а одна результативна атака суперника вирішила долю зустрічі.
Завершували раунд «Подільські Вовки» матчем проти «Кривбас АМП». Команди провели вперту й безкомпромісну боротьбу, але цього разу глядачі забитих м’ячів не побачили — нічия 0:0.
За підсумками другого з’їзного раунду чемпіонату України з ампфутболу «Подільські Вовки» наразі посідають 5 місце у турнірній таблиці.

Попереду — ще багато матчів, нових викликів і можливостей для перемог.


Фото: @league.of.the.mighty




