Технічні дані матчів 3-5 турів Фінальної групи
«Тірас» (Кам’янець-Подільський) – «Крила Рад» (ст. Дунаївці) – 3:1 (3:1)
«Тірас» (Кам’янець-Подільський): Мокрієнко, Зубик, Полторацький, Тимощук, Сосніцький, Муляр, Іщук, Барицький Вадим, Сендзюк, Козак, Буртовий, Лебедин, Лівандовський.
«Крила Рад» (ст. Дунаївці): Лисий, Образцов, Фіняк, Кучерявий, Валєєв, Горський, Берест, Доліба, Гонтар, Борис, Гіджеліцький.
Голи: Сендзюк (1, 20), Сосніцький (13) – Горський (17).
Попередження: Борис (30).
****************************************************************************************************
«Темп» (Шепетівка) – ДЮСШ (Ізяслав) – 0:5 (технічний результат)
«Темп» (Шепетівка): –
ДЮСШ (Ізяслав): Михайловський, Сокол, Тютюнов, Євсєєв, Возніцький, Скороход, Петрицький, Нечай.
****************************************************************************************************
«Декорленд» (Славута) – «Епіцентр» (Дунаївці)– 2:3 (0:1)
«Декорленд» (Славута): Антонюк, Баландюк, Дудар, Зінчук, Іваненко, Карданов, Прилуцький, Самойлюк, Сіліщев, Сорока, Філь, Шуль.
«Епіцентр» (Дунаївці): Грицаль, Стрільчук, Пліс, Івашко, Темерівський, Раца, Кузів Роман, Кузів Віталій, Морозов, Загалевич, Беженар, Дробний, Бадло, Садоха.
Голи: Філь (23, 32) – Беженар (18), Івашко (40), Пліс (40).
Попередження: Філь (7), Баландюк (36) – Раца (36).
****************************************************************************************************
«Темп» (Шепетівка) – «Крила Рад» (ст. Дунаївці) – -:- (технічна поразка 0:5 обом)
«Темп» (Шепетівка): –
«Крила Рад» (ст. Дунаївці): –
****************************************************************************************************
ДЮСШ (Ізяслав) – «Декорленд» (Славута) – 3:6 (2:5)
ДЮСШ (Ізяслав): Михайловський, Возніцький, Григорук, Євсєєв, Скороход, Слобоженюк, Сокол, Тютюнов, Петрицький, Нечай.
«Декорленд» (Славута): Антонюк, Баландюк, Дудар, Зінчук, Іваненко, Карданов, Прилуцький, Самойлюк, Сіліщев, Сорока, Філь, Шуль.
Голи: Сокол (20), Возніцький (20, 29) – Сіліщев (2), Прилуцький (3, 9), Антонюк (15), Самойлюк (18, 30).
Попередження: Філь (33).
****************************************************************************************************
«Тірас» (Кам’янець-Подільський) – «Епіцентр» (Дунаївці) – 2:0 (2:0)
«Тірас» (Кам’янець-Подільський): Мокрієнко, Зубик, Полторацький, Тимощук, Сосніцький, Муляр, Іщук, Барицький Вадим, Сендзюк, Козак, Буртовий, Лебедин, Лівандовський, Барицький Олег.
«Епіцентр» (Дунаївці): Грицаль, Темерівський, Івашко, Беженар, Морозов, Пліс, Кузів Роман, Кузів Віталій, Загалевич, Бадло, Дробний, Садоха, Раца, Стрільчук.
Голи: Барицький Вадим (5), Барицький Олег (13).
Попередження: Зубик (7), Сендзюк (28) – Морозов (34).
****************************************************************************************************
«Декорленд» (Славута) –«Темп» (Шепетівка) – 5:0 (технічний результат)
«Декорленд» (Славута): Шуль, Дудар, Антонюк, Баландюк, Зінчук, Іваненко, Карданов, Прилуцький, Самойлюк, Сіліщев, Філь, Сорока.
«Темп» (Шепетівка): –
****************************************************************************************************
«Тірас» (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ (Ізяслав) – 9:4 (5:3)
«Тірас» (Кам’янець-Подільський): Мокрієнко, Зубик, Полторацький, Тимощук, Сосніцький, Муляр, Іщук, Барицький Вадим, Сендзюк, Козак, Буртовий, Лівандовський, Лебедин, Барицький Олег.
ДЮСШ (Ізяслав): Слобоженюк, Сокол, Возніцький, Євсєєв, Скороход, Тютюнов, Григорук, Михайловський.
Голи: Тимощук (11, 19, 25, 35), Муляр (12), Сосніцький (13), Барицький Олег (16, 34), Буртовий (36) – Тютюнов (1, 10, 18), Сокол (40).
****************************************************************************************************
«Епіцентр» (Дунаївці) – «Крила Рад» (ст. Дунаївці) – 5:0 (технічний результат)
«Епіцентр» (Дунаївці): Грицаль, Темерівський, Стрільчук, Пліс, Івашко, Беженар, Морозов, Кузів Роман, Кузів Віталій, Загалевич, Раца, Дробний, Садоха, Бадло.
«Крила Рад» (ст. Дунаївці): –
ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ ФІНАЛЬНОЇ ГРУПИ:
М-це | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | “Епіцентр” (Дунаївці) | 5 | 4 | 0 | 1 | 20:6 | 12 |
2 | “Тірас” (Кам’янець-Подільський) | 5 | 4 | 0 | 1 | 19:10 | 12 |
3 | “Декорленд” (Славута) | 5 | 3 | 0 | 2 | 21:13 | 9 |
4 | ДЮСШ (Ізяслав) | 5 | 2 | 0 | 3 | 19:26 | 6 |
5 | “Темп” (Шепетівка) | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:23 | 3 |
6 | “Крила Рад” (ст.Дунаївці) | 5 | 0 | 0 | 5 | 10:27 | 0 |